Od nieznajomych do Przyjaciół Domu

Dołącz do miliona doradców sprzedaży bezpośredniej w Polsce

Drodzy Przyjaciele,
 
Pamiętam jak w szkole podstawowej uczyliśmy się wiersza Juliana Tuwima pod tytułem „Wszyscy dla wszystkich”. W wierszu murarz budował domy, żeby krawiec miał mieszkanie, a krawiec uszył za to murarzowi ubranie.
 
Wiersz kończy się przesłaniem, że ludzie dzielą się z innymi ludźmi swoimi umiejętnościami, tym co potrafią najlepiej robić, „dla wspólnej korzyści i dla dobra wspólnego”.
 
Wszyscy sprzedawcy bezpośredni potrafią odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów i dzięki temu nawiązują i podtrzymują bardzo dobre relacje. Dodatkowo, indywidualne podejście do potrzeb klientów służy wzmacnianiu przyjacielskich stosunków.
 
Przyjaciele domu to motto tegorocznego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej.
Przyjaźń to przede wszystkim serdeczne stosunki oparte na wzajemnej życzliwości i szczerości.
 
Dlatego sądzę, że gdyby Julian Tuwim pisał swój wiersz w obecnych czasach, to pewnie doceniłby rolę sprzedaży bezpośredniej. Pochwaliłby jej uczciwe i transparentne podejście do potrzeb klienta. Zachwyciłby się doskonałą jakością produktów i bezpieczeństwem, które da się wyczuć w każdej transakcji. Na pewno zaimponowałaby mu etyczność z jaką działają firmy i sprzedawcy bezpośredni.
 
Takie wartości promujemy w Polskim Stowarzyszeniu Sprzedaży Bezpośredniej – PSSB. Znak PSSB kojarzy się z bezpieczeństwem, transparentnością, uczciwością, doskonałą jakością produktów oraz co najważniejsze, z etycznością. Te pięć cech jest wspólnym mianownikiem wszystkich firm członkowskich PSSB. Tym odróżniają się one od innych podmiotów na rynku polskim, oferujących produkty w podobnym systemie sprzedażowym.
 
Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej wpisał się już na stałe do kalendarza znaczących wydarzeń. To dzień w którym ponad 1 milion osób w Polsce związanych ze sprzedaż bezpośrednią, może świętować, bo ma ku temu powody!
 
To Wy – Przyjaciele domu odmieniliście w całej Polsce podejście do obsługi klienta. Stawiacie na szczere, otwarte i długotrwałe relacje, a nie na doraźne zyski. Tym samym umacniacie branżę, która pomimo kryzysów notuje kolejne rekordy w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych osób do współpracy.
 
Gratulujemy Wam serdecznie sukcesów i cieszymy się razem z Wami.
Dziś jest święto nas wszystkich i chcemy dzielić się radością jak przyjaciele.
 
Obserwujcie PSSB na kanałach Facebook, Instagram oraz LinkedIn, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Jesteśmy dla Was na kliknięcie myszką.
Rozwiń
podpis

Janusz Potoczny

Dyrektor PSSB

Dlaczego warto

Jak powiedział Zig Ziglar (amerykański trener motywacyjny i pisarz): „To, co dostajesz, osiągając swoje cele, nie jest tak ważne, jak to, kim się stajesz, osiągając swoje cele”.
 
Praca w sprzedaży bezpośredniej to coś więcej niż praca zarobkowa i sposób na osiąganie celów zawodowych czy finansowych. To sposób na rozwój osobisty, na lepsze, pełniejsze życie, które można osiągnąć budując relacje z innymi ludźmi. W sprzedaży bezpośredniej rozumiemy to lepiej niż w innych branżach. Pielęgnowanie relacji leży u podstaw tego modelu biznesowego.
 
Dlatego właśnie warto zostać konsultantką czy doradcą sprzedaży bezpośredniej. Dlatego ponad milion osób w Polsce wybrało tę formę własnej działalności.
cudzysłów